aparaty sluchowe
aparaty

W naszej ofercie posiadamy aparaty słuchowe wszystkich najpopularniejszych marek, oraz serwies gwarancyjny i pogwarancyjny.

Aparaty RIC

to najmniejsze aparaty zauszne, których słuchawka wprowadzana jest bezpośrednio do kanału słuchowego zewnętrznego. Dzięki temu dźwięk kierowany jest bezpośrednio na błonę bębenkową i brzmi bardziej naturalnie. Moc słuchawki jest dobierana do aktualnego stanu słuchu, gdy słuch się pogorszy, możliwa jest wymiana jedynie słuchawki na silniejszą, co nie generuje tak wysokich kosztów jak zakup nowego, mocniejszego aparatu. Aparaty te mogą być stosowane przy różnych ubytkach słuchu od lekkiego po ciężki.

Aparaty zauszne na otwarte dopasowanie

są podobne kształtem do klasycznych, są jednak mniejsze, posiadają cieńszy dźwiękowód i małą wkładkę uszną. Rozwiązanie to jest dyskretniejsze, jednak oferuje mniejszy zakres dopasowania od aparatu klasycznego – nadaje się tylko do określonych, wysokotonowych ubytków słuchu.

Aparaty klasyczne

to aparaty zauszne, większość z nich posiada certyfikat IP67, dzięki czemu są odporne na kurz i wilgoć. Ich zaletą jest również łatwość dopasowania do każdego stopnia ubytku słuchu: od lekkiego do głębokiego. Do aparatów klasycznych dołączone są wkładki uszne na standardowym wężyku.

Aparat wewnątrzkanałowy CIC

jest najmniejszym aparatem, na baterie 10, który całkowicie chowa się w przewodzie słuchowym zewnętrznym, nie tracąc przy tym najważniejszych dla pacjenta funkcji. Nadają się do niewielkich/średnich ubytków słuchu.

Aparaty Kanałowe ITE

jest aparatem na baterie 312 (o dłuższej żywotności), który zapewnia większe wzmocnienie niż CIC.

Akcesoria

Oferujemy także szeroki zakres akcesoriów takich jak baterie rayovac, filtry, wkładki uszne, piloty i wiele więcej.

akcesoria