o nas

About Us

OTIS – protetyka słuchu – Szczecin i inne miasta

Otis Protetyka Słuchu to polska firma z ponad 15-letnią tradycją w badaniach słuchu i dopasowywaniu aparatów słuchu do indywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy profesjonalnym zespołem protetyków i akustyków, którzy pracują w 15 punktach konsultacyjnych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Co nas wyróżnia?

Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami dostosowanymi do potrzeb różnych klientów: osób starszych, dzieci, pracowników firm i nie tylko. Wszystkie nasze aparaty słuchowe, ochronniki uszu, stopery i systemy komunikacyjne zostały opracowane z myślą o jak największej funkcjonalności, estetyce i długotrwałej wytrzymałości.

Dzięki zróżnicowanej ofercie znajdziesz u nas optymalne akcesoria, które poprawią Twój komfort życia.

W naszych oddziałach w Szczecinie i nie tylko, wykonujemy specjalistyczne, darmowe badania słuchu, które pomogą zdiagnozować Twój problem, a co za tym idzie – pozwolą dopasować dla Ciebie najlepszy aparat. Prowadzimy także własne laboratorium otoplastyczne, w którym wykonywane są precyzyjne pomiary ucha – na podstawie ich wyników możemy stworzyć dla Ciebie indywidualnie dopasowany produkt.

Nasz zespół

W naszych oddziałach w Połczynie-Zdroju, Wałczu, Szczecinie i w pozostałych miastach województwa zachodniopomorskiego są zatrudnieni najwyższej klasy specjaliści, którzy zadbają o komfort każdego zgłaszającego się do nas pacjenta.

Pomagamy odzyskać codzienną sprawność zmysłu słuchu, dostarczając najlepszej jakości sprzęt dopasowany indywidualnie do potrzeb użytkownika.

Poznaj naszą kadrę audioprotetyków, lekarzy audiologów i techników.

photo
...pomagam osobom z ubytkiem słuchu. Dzięki dużej ilości dostępnych aparatów zawsze mogę wybrać coś odpowiedniego i niedrogiego.

KUBA

Jestem dyplomowanym audioprotetykiem, od 20 lat...
photo
...Dzięki wysokiej jakości urządzeniom badania i dopasowanie są precyzyjne, a nasi pacjenci są zawsze uśmiechnięci! Dyplom Protetyka Słuchu uzyskałam ponad 15 lat temu, od tego czasu pomogłam tysiącom pacjentów odzyskać dobry słuch

MILENA

W Otis Protetyka Słuchu zajmuję się badaniami słuchu i dopasowaniem aparatów słucowych....
photo
...Pięć lat temu z przyjemnością dołączyłam do załogi Otis ponieważ firma ta oferuje usługi na najwyższym poziomie. Jestem także wykładowcą w szkole wyższej, gdzie uczę zawodu nowych protetyków słuchu.

ANNA

Dyplom Protetyka słuchu uzyskałam w 2008 roku....
photo
... gdzie szybko i na najwyższym poziomie wykonamy dla Państwa wkładki i obudowy aparatów słuchowych.

LENA

Jestem odpowiedzialna za laboratorium otoplastyczne...
photo
...oraz zajmuję się dokumentacją medyczną.

EWA

Dbam o bezpośredni kontakt z klientami...

OTIS W LICZBACH

zadowolonych Klientów
sprzedanych aparatów
lat na rynku
punktów protetycznych