protetyka słuchu
alpine
Ochronniki słuchu ALPINE

Przedstawiamy system indywidualnej ochrony słuchu znanej holenderskiej firmy Alpine,
która jest ceniona w całej europie za swoje nowatorskie i bezkompromisowe podejście do problemu ochrony słuchu. W naszej ofercie znajdują się zarówno ochronniki słuchu, jak i indywidualne stopery do uszu tej firmy.

alpine
otis
Indywidualne Ochronniki Słuchu

OTIS Profilaktyka Słuchu to firma z pasją tworzona od roku 2005 roku przez profesjonalistów: audioprotetyków, lekarzy audiologów i techników.

Jesteśmy producentem indywidualnych ochronników słuchu na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się umożliwiające komunikację ochronniki słuchu ALPINE oraz ochronniki słuchu OTIS, a także uniwersalne zatyczki do uszu. W naszej ofercie posiadamy też ochronniki słuchu w wersji aktywnej-strzeleckiej, zarówno uniwersalne, jak i indywidualne. Posiadamy również ochronniki słuchu dla dzieci.
Dysponujemy nowoczesnym laboratorium, w którym szybko i precyzyjnie wykonamy dla Państwa pracowników indywidualne ochronniki słuchu.
Wszystkie produkowane przez nas ochronniki słuchu posiadają certyfikat zgodności CE.

alpine-stopery
Stopery ALPINE

Przedstawiamy najnowocześniejsze stopery do uszu dostępne na rynku,
produkowane z uwzględnieniem potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Indywidualne stopery do uszu na każdą okazję

Wszystkie stopery firmy Alpine są produkowane z bardzo elastycznego i wytrzymałego materiału termoplastycznego. Dzięki ciepłocie ciała, wkładki dopasowują się do kształtu kanału słuchowego, dlatego stopery firmy Alpine są bardzo wygodne w noszeniu. Wszystkie stopery są dostarczane w plastikowym etui służącym do ich przechowywania i transportu.

Alpine-SleepSoft
Alpine-PartyPlug
Alpine-SwimSafe
Alpine-WorkSafe
Alpine-FlyFit
Alpine-MotoSafe
Alpine-MusicSafe
Alpine-Pluggies-Kids
OTIS-PRO-35
Ochronniki słuchu OTIS PRO-35

Ochronniki te posiadają największe tłumienie ze wszystkich oferowanych przez nas typów.

Są także dopasowane indywidualnie a więc wygodne w noszeniu przez wiele godzin tak jak inne indywidualne ochronniki słuchu.
Ochronniki te nie posiadają filtra akustycznego co ogranicza koszt ich wykonania oraz ma wpływ na cenę końcową.
Obniżenie kosztów

Ochronniki słuchu OTIS PRO-35 to ciekawa propozycja ze względu na obniżenie kosztów.
Pomimo braku filtra umożliwiającego komunikację ochronniki te są świetnym rozwiązaniem w porównaniu z zatyczkami jednorazowymi czy ochronnikami słuchawkowymi.

otis-pro-35-tabela
komunikacja
Komunikacja

Produkowane przez nas systemy komunikacji są indywidualnie dopasowanie dla każdego pracownika, na podstawie wycisków z uszu. Taki sposób przygotowania wkładek zapewnia komfort użytkowania, oraz możliwość noszenia systemu przez wiele godzin bez jakichkolwiek objawów dyskomfortu.

sluchawki
Indywidualne słuchawki

Indywidualne słuchawki wyposażone są w bardzo wytrzymały kabel z mikrofonem oraz złączem odpowiednim dla używanego przez Państwa telefonu komórkowego lub radia.
Podobnie jak ochronniki słuchu systemy komunikacji są produkowane na indywidualne zamówienie, z wycisków pobieranych przez naszego pracownika bezpośrednio w Państwa zakładzie. Produkcja systemów odbywa się w naszym laboratorium w Polsce, co zapewnia krótkie terminy wykonania, oraz szybką reakcję na Państwa potrzeby.