aparaty sluchowe
aparaty

Aparaty słuchowe – Człopa, Choszczno, Goleniów, Wałcz, Świdwin

W naszym asortymencie znajdziesz aparaty słuchowe wszystkich najpopularniejszych marek. Oferujemy także ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Aparaty
słuchowe RIC

To rodzaj aparatów zausznych, w których słuchawka aplikowana jest bezpośrednio do zewnętrznego kanału słuchowego, przez co dźwięk jest kierowany bezpośrednio na błonę bębenkową. Daje to bardziej naturalne brzmienie.

Aparaty słuchowe RIC mogą być stosowane przy różnych ubytkach słuchu: od lekkiego po ciężki. W zależności od aktualnego stanu słuchu dobiera się odpowiednią moc słuchawki. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można wymienić słuchawkę na silniejszą, nie ponosząc tak dużych kosztów, jak byłoby to w przypadku zakupu nowego aparatu.

 

Aparaty słuchowe zauszne na otwarte dopasowanie

Pod względem kształtu podobne do klasycznych aparatów, choć różnią się od nich wielkością. Są mniejsze, mają cieńszy dźwiękowód i małą wkładkę uszną. Urządzenie jest dyskretniejsze, jednak oferuje mniejszy zakres dopasowania w porównaniu z aparatem klasycznym – nadaje się tylko do określonych, wysokotonowych ubytków słuchu.

Aparaty słuchowe klasyczne

To aparaty zauszne odporne na kurz i wilgoć. Protetyka słuchu często wykorzystuje klasyczne aparaty, ponieważ można je w łatwy sposób dopasować do każdego typu ubytku słuchu: od lekkiego do głębokiego.  Do aparatów klasycznych są dołączone wkładki uszne na standardowym wężyku.

 

Aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe CIC

Aparat CIC na baterie 10 jest najmniejszym aparatem, który całkowicie chowa się w przewodzie słuchowym zewnętrznym, nie tracąc przy tym najważniejszych dla pacjenta funkcji. Nadaje się do niewielkich lub średnich ubytków słuchu.

Aparaty słuchowe kanałowe ITE

To aparat na baterie 312 (o dłuższej żywotności). Zapewnia większe wzmocnienie słuchu niż aparat CIC.

 

Akcesoria – protetyka słuchu w Szczecinie

Oferujemy także szeroki zakres akcesoriów protetycznych i nie tylko. Proponujemy baterie rayovac, filtry, wkładki uszne, piloty i wiele więcej.

akcesoria