Aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe CIC i wewnątrzuszne ITE

Aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe CIC (completely in canal) i wewnątrzuszne ITE (in the ear) to modele, które umieszczamy w kanale słuchowym lub w małżowinie usznej pacjenta. Ich istotną zaletą jest niewielki rozmiar, więc są trudne do zauważenia dla osób postronnych. Wśród naszych klientów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, gdyż są słabo widoczne i zapewniają dyskrecję w trakcie ich użytkowania.

Modele kanałowych aparatów słuchowych będą świetnie nadawać się dla osób aktywnych, ponieważ są lekkie i mają opływowy kształt. Do licznych walorów tych modeli aparatów słuchowych możemy dodać dopasowanie do ucha pacjenta oraz możliwość bezproblemowego korzystania z telefonu. Nasi klienci, którzy odwiedzają pracownie protetyki słuchu OTIS m.in. w: Drawsku Pomorskim, Połczynie-Zdroju i Czaplinku, nie mają wątpliwości, że są to wygodne i pomocne urządzenia, które pomagają dorosłym czy dzieciom zmagającym się z niedosłuchem oraz osłabieniem słuchu.

Aparat słuchowy wewnątrzkanałowy CIC na baterie 10

Aparat słuchowy wewnątrzkanałowy CIC na baterie 10 jest najmniejszym aparatem, który całkowicie chowa się w przewodzie słuchowym zewnętrznym, nie tracąc przy tym najważniejszych dla pacjenta funkcji. Nadaje się do niewielkich lub średnich ubytków słuchu.
Zalety aparatów słuchowych wewnątrzkanałowych CIC:
• dyskretne i niewidoczne,
• wygodne dla osób noszących okulary czy maseczki ochronne,
• przeznaczone dla osób z lekkim ubytkiem słuchu.

Aparat słuchowy wewnątrzuszny ITE na baterie 312

Aparat słuchowy wewnątrzuszny ITE na baterie 312 (o dłuższej żywotności). Zapewnia większe wzmocnienie słuchu niż aparat CIC. Aparat umieszcza się w małżowinie usznej, dzięki temu jest niemal niewidoczny. Aparat można komfortowo obsługiwać za pomocą pilota, a ponadto umożliwia połączenie się z telewizorem lub telefonem za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Oferujemy także szeroki zakres akcesoriów protetycznych i nie tylko. Proponujemy baterie rayovac, filtry, wkładki uszne, piloty i wiele więcej. Wszystko, czego będą Państwo potrzebować, żeby skompletować akcesoria do nowo dobranego aparatu słuchowego, posiadamy w oddziałach stacjonarnych OTIS m.in. w: Choszcznie, Świdwinie, Kaliszu Pomorskim czy Czaplinku. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych pracowni protetyki słuchu!