o nas

About Us

Informacje o firmie Otis

Otis to firma, którą tworzy zespół złożony ze specjalistów, zajmujących się diagnozowaniem wad słuchu oraz ich korektą za pomocą odpowiednio dobranych urządzeń, przywracających pełną zdolność słyszenia. Chcąc ułatwić klientom z województwa zachodniopomorskiego skorzystanie z oferowanych przez nas usług, otworzyliśmy na jego terenie aż 15 oddziałów.

Co nas wyróżnia?

Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami dostosowanymi do potrzeb różnych klientów: osób starszych, dzieci, pracowników firm i nie tylko. Wszystkie nasze aparaty słuchowe, ochronniki uszu, stopery i systemy komunikacyjne zostały opracowane z myślą o jak największej funkcjonalności, estetyce i długotrwałej wytrzymałości.

Dzięki zróżnicowanej ofercie znajdziecie Państwo u nas optymalne akcesoria, które poprawią Wasz komfort życia.

W naszych oddziałach wykonujemy specjalistyczne, darmowe badania słuchu, które pomogą zdiagnozować Państwa problem, a co za tym idzie – pozwolą dopasować dla Was najlepszy aparat. Prowadzimy także własne laboratorium otoplastyczne, w którym wykonywane są precyzyjne pomiary ucha – na podstawie ich wyników możemy stworzyć dla Państwa indywidualnie dopasowany produkt. Zdiagnozujemy również niedosłuch lub nadwrażliwość słuchową u dzieci.

Audioprotetycy, audiolodzy i technicy

W naszych oddziałach w Połczynie-Zdroju, Wałczu, Szczecinie i w pozostałych miastach województwa zachodniopomorskiego są zatrudnieni najwyższej klasy specjaliści, którzy zadbają o komfort każdego zgłaszającego się do nas klienta.

Pomagamy odzyskać codzienną sprawność zmysłu słuchu, dostarczając najlepszej jakości sprzęt dopasowany indywidualnie do potrzeb użytkownika.

Poznaj naszą kadrę audioprotetyków, lekarzy audiologów i techników.

photo
...pomagam osobom z ubytkiem słuchu. Dzięki dużej ilości dostępnych aparatów zawsze mogę wybrać coś odpowiedniego i niedrogiego.

JAKUB

Jestem dyplomowanym audioprotetykiem, od 20 lat...
photo
...Siedem lat temu z przyjemnością dołączyłam do załogi Otis ponieważ firma ta oferuje usługi na najwyższym poziomie. Jestem także wykładowcą w szkole wyższej, gdzie uczę zawodu nowych protetyków słuchu.

MILENA

Dyplom Protetyka słuchu uzyskałam w 2008 roku....
photo
...Dzięki wysokiej jakości urządzeniom badania i dopasowanie są precyzyjne, a nasi pacjenci są zawsze uśmiechnięci! Dyplom Protetyka Słuchu uzyskałam ponad 15 lat temu, od tego czasu pomogłam tysiącom pacjentów odzyskać dobry słuch

ANNA

W Otis Protetyka Słuchu zajmuję się badaniami słuchu i dopasowaniem aparatów słucowych....
photo
... gdzie szybko i na najwyższym poziomie wykonamy dla Państwa wkładki i obudowy aparatów słuchowych.

LENA

Jestem odpowiedzialna za laboratorium otoplastyczne...
photo
...oraz zajmuję się dokumentacją medyczną.

KINGA

Dbam o bezpośredni kontakt z klientami...

OTIS W LICZBACH

zadowolonych Klientów
sprzedanych aparatów
lat na rynku
punktów protetycznych