protetyka słuchu

Ochrona słuchu

 

Często zdarza się, że pracownicy są zatrudniani z w miejscu, w którym panuje duże obciążenie decybelowe, Wówczas ochrona słuchu jest niezbędna, nie tylko ze względu na wymagania BHP, ale przede wszystkim ze względu na komfort pracy oraz zdrowie. W życiu prywatnym natomiast na pewno nie raz będziecie Państwo potrzebować zatyczek do uszu, które umożliwią Wam spokojny sen i odpoczynek.

 

Chcemy pomagać Państwu nie tylko w sytuacjach, gdy już doszło do uszkodzenia narządu słuchu, ale także wówczas, kiedy istnieje możliwość zapobieżenia jego powstaniu. Z tego też względu włączyliśmy do naszej oferty oprócz aparatów słuchowych, także szeroki wybór nauszników przeciwhałasowych, stoperów oraz zatyczek do uszu.

alpine

Ochronniki słuchu ALPINE

W ofercie renomowanej holenderskiej firmy Alpine znajdziesz ochronniki słuchu oraz indywidualne stopery do uszu. Alpine jest cenionym w całej Europie producentem – firma zyskała uznanie ze względu na swoje nowatorskie i bezkompromisowe podejście do problemu ochrony słuchu.

alpine
otis

Indywidualne ochronniki słuchu

W ramach działalności OTIS Pacjentom oferowana jest nie tylko profesjonalna protetyka słuchu. Jesteśmy także producentem indywidualnych ochronników słuchu na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się umożliwiające komunikację ochronniki słuchu ALPINE oraz ochronniki słuchu OTIS, a także uniwersalne zatyczki do uszu. Proponujemy także ochronniki słuchu w wersji aktywnej – strzeleckiej. Asortyment obejmuje ochronniki zarówno uniwersalne, jak i indywidualne. Dystrybuujemy również ochronniki słuchu dla dzieci.

W naszym laboratorium szybko i precyzyjnie wykonamy dla pracowników indywidualne ochronniki słuchu. Wszystkie mają certyfikat zgodności CE.

alpine-stopery

Stopery ALPINE

To najbardziej nowoczesne stopery do uszu na rynku. Produkowane z wysoce elastycznego, wytrzymałego materiału termoplastycznego. Dostosowują się do kształtu kanału słuchowego, przez co są niezwykle komfortowe w noszeniu.

Stworzone z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują niezawodnych stoperów na każdą okazję. Otrzymasz je w praktycznym plastikowym etui – doskonale sprawdzą się podczas podróży.

Alpine-SleepSoft
Alpine-PartyPlug
Alpine-SwimSafe
Alpine-WorkSafe
Alpine-FlyFit
Alpine-MotoSafe
Alpine-MusicSafe
Alpine-Pluggies-Kids
OTIS-PRO-35

Ochronniki słuchu OTIS PRO-35

Ze wszystkich oferowanych przez nas rodzajów ochronników, to właśnie model OTIS PRO-35 zapewnia najlepsze tłumienie dźwięków. Dzięki temu, że te ochronniki dopasowuje się indywidulanie dla każdej osoby, nawet ich noszenie przez wiele godzin jest komfortowe.

Ten rodzaj ochronników nie ma filtra akustycznego, przez co ich cena jest niższa. Ochronniki słuchu OTIS PRO-35 są więc ciekawą alternatywą dla innych tego typu produktów, ze względu na obniżenie kosztów. Pomimo braku filtra umożliwiającego komunikację są świetnym rozwiązaniem w porównaniu z ochronnikami słuchawkowymi lub z zatyczkami jednorazowymi.

otis-pro-35-tabela
komunikacja

Systemy komunikacji

Dopasowujemy specjalne systemy komunikacji tworzone indywidualnie na podstawie wycisków uszu pracowników. Dzięki takiej metodzie projektowania i produkcji, każdy użytkownik może swobodnie nosić na sobie system przez cały dzień, bez odczuwania dyskomfortu.

sluchawki

Indywidualne słuchawki

Oferta OTIS to nie tylko profesjonalna protetyka słuchu, ale także profesjonalne urządzenia elektroniczne nauszne i nie tylko. Dostarczane przez nas słuchawki indywidualne zostały wyposażone w wytrzymały kabel z mikrofonem i dopasowanym do danego modelu urządzenia złączem. Są produkowane na indywidualne zamówienie i projektowane na podstawie wycisków laboratoryjnych. Dzięki temu, że dysponujemy własnym laboratorium, czas realizacji zamówienia jest wyjątkowo krótki.